27.4. Tupesy, stavění Máje, Je nás moc, 15.00 hodin
27.4 Velké Losiny, oblastní kolo Porty, Brzdaři
28.4. Olomouc, Flora, 14.00 hodin VOJTA NEDVĚD & TIE BREAK
30.4. Brno, Pivnice na Kuželně, Vojtova 541, Zimour, taneční večírek
30.4. Karlov pod Pradědem, hospoda U Ostřížka, Kelt Grass Band, Marta Pohlová, 17.00 hodin
1.5. Libavá, náměstí, Bílý kámen, MS Band, cca od 10 hodin a v průběhu akce
1.5. Loštice, sportovní hřiště, Sokolská ul., STAVĚNÍ MÁJE, Kamarádi 14.00 hodin
1.5. Krnov, Pizzerie Na Výsluní, Wagon, 14.00 hodin
1.5. Plumlov, kempink Žralok, Sláva Band
1.5. Šternberk, Májová slavnost, Kulturní dům, Masarykova 307, Countrio, 11-14.00 hodin
11.5. Olomouc, restaurace Sokolka, Rooseveltova 34, Country ex Jiří Minařík, 18-22.00 hodin
11.5. Tučín, Tučínský špekáček, areál koupaliště, Tučeňáci, Letokruhy, Brzdaři, Korki, Přístav, Bob Bobci, Gympleři, 13.00 hodin, vstupné 150 Kč
12.5. Olomouc, Andělská ul., Kaprodrom, Country ex Jiří Minařík, 16-20.00 hodin
12.5. Šardice, Sokolovna, Den matek-dětí, Countrio, 15.15- 17.00 hodin
17.5. Horka nad Moravou, Horecké struny, Pod Kaštanem, jam session
18.5. Horka nad Moravou, Horecké struny, areál na Sokolce 12.00 hodin, Samorost, My a Benda, Duo NaBoso, Heřmánek 83, Kamarádi, Alfa srnec, T.H.S. Brzdaři, Red and White, Wabi Daněk tribute, First edition band, Asi Prak, večer Westernová show, kolty, biče a světelná show, vstupné 150 Kč
18.5. Slatinice, TIC, Country ex Jiří Minařík, 19-21.00 hodin
18.5. Teplice nad Bečvou, zahájení sezóny, 16.15 hodin, Jiří Pavlica a Hradišťan
18.5. Trstěnice, Sajdlův mlýn, country večer, Ponny expres, 19.00 hodin
24.5 – 26.05 Horní Jelení, FTP v Horním Jelení.
25.5. Luká, kácení máje, Karolína
25.5. Pecka, kemp, Mini country festival, 13:30 Stanislav Haláček
15:00 Proč Ne, 16:30 Nakopr, 18:00 Náhoda, 19:30 Country Ladies, 21:00 David Uličník (zahraje a zazpívá písně Karla Kryla). Vstupné 199 Kč
25.5. Petrov u Hodonína, Vinné sklepy Plže, Piknik country, Rangers-Plavci
25.5. Velké Opatovice, areál zámeckého parku, festival Asi tak, Epydemie, Tomáš Linka kvartet, Sakrapes, Bounty, FT stebou, Asi prak, Pytel blech, 14-24.00 hodin, vstupné 200 Kč
25.5. Valtice, Piknik, 20.00 hodin
26.5. Plumlov, kempink Žralok, Sem tam blue
30.5. Slavnosti města Šumperk, Holátka
1.6. Kladky, kácení máje, Karolína
1.6. Loštice, sportovní hřiště, Kácení máje, Kamarádi,
1.6. Olešnice na Moravě, Olešnická kytka, Rangers-Plavci, Marien, Cop, H.R.A., Alfasrnec, Monopól, David Kourek, Trampoty, Pocity. Vstupné předprodej 350 Kč, předprodej 300 Kč.
7.6. Hranice, kemp, restaurace U propasti, Dallas, 19.00 hodin
8.6. Dolní Lutyně, Bluegrass country festival, U pekárny, Early Times, Druhá náhoda, BB country wind, Bluerej, Whiskey Before Breakfast, vstupné 100 Kč
8.6. Hošťálová u Vsetína, Piknic, country
8.6. Moravské Budějovice, Country fest pod věží, zámecké nádvoří, Jan Nedvěd a Příbuzní,Roman Horký, Květinka, Tuláci, Duha, Plechová blecha, Country dej, 15.00 hodin, vstupné 300 Kč, od 18 hodin 400 Kč.
8.6. Olšovec, Olšovecký rybníček
8.6. Slatinice, TIC, Country ex Jiří Minařík, 19-21.00 hodin
14.6. Boskovice, Michal Tučný revival Plzeň
15.6. Dobrochov, Dobrofest, Šany, Korki, Prolom, The Log, Hard, Životní minimum, Poslední kovboj, Country kavalérie, STS Chvojkovice, Brod, Strejda Bábek Band, 12.00 hodin. Vstupné 150 Kč
15.6. Hranice, kemp, restaurace U propasti, Brzdaři T.H.S., 18.00 hodin
15.6. Němetice u Kelče, Němetický country fest
15.6. Bystré u Dobrušky, koupaliště, Orlické ozvěny přehlídka folk, bluegrass a country skupin. Začátek ve 13.00 hodin. KTO, Gladly SW, Spolektiv, Adéla a Oldřich Bohadlo, Proč ne Band, Luisiana Comeback, SOVS bluegras band, Hluboké nedorozumění, Tomy. Vstupné 200 Kč
15.6. Plumlov, kempink Žralok, Sláva Band
16.6. Olomouc, Andělská ul., Kaprodrom, Country ex Jiří Minařík, 16-20.00 hodin
22.6. Dolany, hřiště, Heřmánek 1983, Piknik country
22.6. Olomouc, restaurace Sokolka, Rooseveltova 34, Country ex Jiří Minařík, 18-22.00 hodin
22.6. Slatinice, Karolína
23.6. Čechy pod Kosířem, penzión Mánes, Karolína
23.6. Přerov, park Michalov, Šediváci, Korki, 15.00 hodin
26.6. Křemenec, dětský den, Karolína
29.6. Krásné u Šumperka, narozeninová párty kapely Ticho Buď
29.6. Pohora, dětský den na hřišti, Asi prak, 18.00 hodin
5.7. Břeclav, areál pod zámkem, Michal Tučný revival Plzeň
6.7. Dolní Lomná, Festival na Pomezí
13.7. Slatinice, TIC, Samorost, 19-22.00 hodin
13.7. Hranice, kemp, restaurace U propasti, Brzdaři T.H.S., 18.00 hodin
13.7. Třebsín, Třebsínská zvonička
13.7. Týnec nad Sázavou, Michal Tučný revival Frýdek Místek, letní koncert
14.7. Olomouc, Andělská ul., Kaprodrom, Country ex Jiří Minařík, 16-20.00 hodin
19.7. Hranice, kemp, restaurace U propasti, Dallas, 19.00 hodin
19.-20.7. Krucemburk, kemp Moře, Hrošení na řece, Bokomara, Cop, Epydemie, Devítka, Nezmaři, Žamboši a další
19.7. kemp Vochtánka
20.7. Olomouc, Air bar, Samorost, 18-22.00 hodin
22.7. Zubří u Nového města na Moravě, výletiště, Čtyři tváře country rádia, Pozdní sběr, Sakrapes, Pacific, Mayday, Honza Vančura a Plavci
25.7. Šternberk, náměstí, Country ex Jiří Minařík, 17-18.00 hodin
26.7. Pecka, koupaliště a kemp, 16.30 hodin Edward C Johansson a kapela, Michal Horák, Věra Martinová, Kamelot, Michal Tučný revival Plzeň, vstupné 449 Kč
26.7. Suchdol nad Odrou, Kletné, Letní muzicírování, Dallas, 18.00 hodin
27.7. Pecka, koupaliště a kemp,14.00 hodin Náhoda, Jindra Kejak, Pacifik, Rangers-Plavci, Jakub Smolík, Tomáš Linka a Přímá Linka, Edward C Johansson, vstupné 499 Kč. Permanentka na pátek i sobotu 699 Kč.
3.8. Slatinice, Karolína
2.-4.8. Budyně nad Ohří, Budyňský poutník, vodní hrad, Robert Křesťan a Druhá tráva, KTO, Schovanky, Taxmeni, Epydemye, Pacifik, Cop, Jindra Kejak, Spirituál kvartet, Kliďánko, Tomáš Průša Band, Báry, Matěj Štross, vstupné na pátek a sobotu 450 Kč
2.-4.8. Bystřička, Starý dobrý western
8.8. Uničov, Uničovské kulturní léto, Rangers Plavci
9.8. Hodonín, Masarykovo náměstí, Svatovavřinecké hody, Countrio, 16-20.00 hodin
10.8. Bystřice pod Hostýnem, Kotlíkový guláš, Dallas, 13.00 hodin
11.8. Olomouc, Andělská ul., Kaprodrom, Country ex Jiří Minařík, 16-20.00 hodin
16.8. Laškov, Karolína, 18.00 hodin
17.8. Šternberk, náměstí, Country ex Jiří Minařík, 17-18.00 hodin
18.8. Světlá, pouť, Asi prak, 15.00 hodin
31.8. Jindřichův Hradec, Piknik country
31.8. Mohelnice, Mohelnický dostavník, Rangers Plavci
31.8. Pohora, hřiště, zakončení prázdnin, Asi prak, 18.00 hodin
31.8. Mohelnice, Folk Fest
7.9. Loštice, plovárna, Country piknik, 15.00 hodin
14.9. Bohuňovice, Gulášfest, u kulturního domu, Heřmánek 1983
14.9. Čechy pod Kosířem, Gulášfest, penzión Mánes, Karolína, 15.00 hodin
29.9. Slatinice, Karolína
12.10. Loštice, MKS, K.T.O. slaví 60. narozeniny a Kamarádi
18.10. Brno, Dělnický dům Židenice, Countrio a La Qudrila, 19.30-24.00 hodin
19.10. Šternberk, Venkovské trhy, Heřmánek 1983
26.10. Obora, hospůdka, vesnická zabíjačka, Asi prak, 18.00 hodin
2.11. Přerov, klub Teplo, Šediváci 35 let
9.11. Bystřice, Bystřické Banjo, Kulturní dům Nadační, Pavlína Jíšová a Babanand, Vodopád, Falešná karta, MS Band
15.12. Šternberk, náměstí, adventní koncert, Countrio, 17-19.00 hodin